Eğitim ve Spor Sevmekle Başlar

yorumsuz
539
Eğitim ve Spor Sevmekle Başlar

Eğitim ve Spor Sevmekle Başlar

İstanbul Esenyurt ta yepyeni bir okul açıldı. Tekfen holdingin yaptığı okula Tekfen holding yönetim kurulu başkanı Feyyaz Berker in vefatının ardından ismi verildi.2015 yılında temeli atılan okula Ağustos 2017 de vefat eden Feyyaz Berker’in ismi verildi.Ayni zamanda İstanbul valiliği tarafından okula kurucu müdür olarak Erhan SARICA atandı.

Okulun kurucu müdürlük görevi tecrübeli  eğitimci Erhan SARICA’ya teslim edildi. Daha önce bir çok eğitim kurumunda eğitim yöneticisi olarak görev yapan SARICA bu görevi teslim almak ve gereğini yapmak çok ağır bir görev ,layıkıyla yerine getirmek istiyorum dedi.

Eğitimci yazar Erhan SARICA Eğitim ve Spor Sevmekle Başlar sloganıyla feyyaz Berker İlkokulu nun açılışını yaptı. Ayrıca okula şehitler köşesi de yaptıran SARICA bu köşeyede yine kendine ait ,

Biz özgürlüğün bedelini şehit kanıyla ödedik. Sözünü yazdirdı.

Kültür bakanlığı yazarı olan ve basılı kitapları bulunan , Eğitim ve Spor Sevmekle Başlar ve Biz özgürlüğün bedeli ni şehit kanıyla ödedik sözleriyle tarihin sayfalarına not düşen eğitimci yazar Erhan Sarıca her zaman çok çalışmak gerekir diyerek sözlerini tamamladı.


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Mart 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın