Yahya Karakurt


Labirentin Gölgesinde – Yahya Karakurt

Labirentin Gölgesinde – Yahya Karakurt

Labirentin Gölgesinde – Yahya Karakurt “Eğitim Her Yerde” isimli eseriyle dikkat çeken Yahya Karakurt’un yeni kitabı ““Labirentin Gölgesinde” raflardaki yerini aldı. Eğitimci- Yazar Yahya Karakurt’un  “Şifrenin..
Haberler, Her Telden30 Eylül 2018
Yazar Yahya Karakurt CNR Kitap Fuarı’nda

Yazar Yahya Karakurt CNR Kitap Fuarı’nda

“Eğitim Her Yerde” kitabı yazarı Yahya Karakurt okurlarıyla kitap fuarında buluştu. “Değişimi bekleme, harekete geç!” sloganıyla okurlarının hayal dünyasına seslenen yazar kitapseverlerle bir araya geldi...
Haberler, Her Telden17 Mart 2018
Eğitim Her Yerde

Eğitim Her Yerde

Eğitim Her Yerde “Bir yıl sonrasıysa düşündüğün, tohum ek. Ağaç dik, on yıl sonrasıysa tasarladığın, Ama düşünüyorsan yüz yıl ötesini, halkı eğit o zaman… Bir..
Eğitim Öğretim14 Eylül 2017
Eğitim Sürecinde Üretkenlik

Eğitim Sürecinde Üretkenlik

Eğitim Sürecinde Üretkenlik Eğitim süreci uzun bir yol olup, bu süreçte her zaman nihai bir son vardır. Bazı ikilemler olsa da süreç sürekli kendini yeniler..
Eğitim Öğretim24 Ağustos 2017
Eğitim Her Yerde – Yahya Karakurt

Eğitim Her Yerde – Yahya Karakurt

Eğitim Her Yerde – Yahya Karakurt Hayat nasıl yaşayacağımıza dair bizlere sürekli ipuçları verir. Kendimizi oluşturan benlerin içinde gerçekten istediğimiz yerde miyiz? Yaşamın kontrolünü elimize..
Her Telden16 Ağustos 2017
Umut  ve  Değerlerimiz

Umut ve Değerlerimiz

Umut ve Değerlerimiz Farkında mısınız ağzı olan konuşuyor . Beyni olan yazıyor, iyimi yapıyorlar. Evet,hem de çok iyi yapıyorlar .En azından uğraşıyorlar,bir eylemde bulunuyorlar. Boş..
Değerler Eğitimi5 Mayıs 2017