Mesleki Eğitim Hayatın Ta Kendisi

yorumsuz
374
Mesleki Eğitim Hayatın Ta Kendisi

Mesleki Eğitim Hayatın Ta Kendisi
Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünce 2018 yılını “Mesleki Eğitimde Gelişim ve Değişim Yılı” olarak ilan edilmesinin ardından eğitimin her kademesine değişimi yayma çalışmaları devam ediyor. Bu amaçla il Milli Eğitim Müdürlüğümüzün sloganı ‘’Mesleki Eğitim Hayatın Ta Kendisi” olarak belirlendi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut Oğuz bey tarafından “2018 yılı Mesleki Eğitimde Gelişim ve Değişim yılı ilan edildi.. Bu amaçla öğretmen, öğrenci ve velilere eğitim verildi.

İlçemiz Kale’de Başaranlar MTAl, Kale MESEM okul Müdürlerimiz ve Kale Esnaf Odası Başkanı İlyas BARÇIN’ın özel gayretleri ile okullar ve veliler ziyaret edildi. Mesleki Eğitim hakkında 8.sınıf öğrenci ve velileri bilgilendirildi.
Kale Esnaf Odası Başkanımız İlyas BARÇIN tarafından bilgilendirici kamu spotunu ulusal ve yerel basında yer aldı. Öğrencilere mesleki eğitimin tanıtılmasında meslek erbaplığının önemi kavratılmaya çalışıldı.

Kale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Kale Esnaf Odası Başkanlığına Mesleki Eğitime verdikleri önemden dolayı teşekkür ederim.


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın