Mesut Hekimhan

yorumsuz
3.320
Mesut Hekimhan

Mesut Hekimhan Kimdir?

Bir bahar sonu Kayseri’de hayata merhaba diyen Mesut Hekimhan ilk, orta ve yüksek öğrenimlerini Kırşehir’de tamamladı. Kendisi görme engelli olan Hekimhan engelliler alanında yaptığı çalışmalar nedeniyle Başbakanlık İnsan Hakları Başkanlığı tarafından teşekkür belgesiyle ödüllendirildi.

Engelli sivil toplum kuruluşlarında kurucu yöneticilik, yönetim kurulu üyeliği gibi görevlerde bulundu. Farklı sivil toplum kuruluşlarında ve bireysel olarak çalışmalarına devam eden Hekimhan şairlik, yazarlık yapmanın yanı sıra iyi derece ingilizce de bilmektedir. Okuduğu tüm okulları başarıyla bitiren yazar Gazi Üniversitesi Tarih Eğitimi Ana Bilim Dalından mezun olarak Kayseride öğretmenlik hayatına başladı. 2005 – 2015 yılları arasında yöneticilik de yapan Hekimhan halen öğretmenlik hayatına devam ediyor.

Mesut Hekimhan’ın Paylaşımları

Hz. Hüseyin Kerb Belada

Hz. Hüseyin Kerb Belada Medine bağrında bir çiçek açar, Kökleri Resulün toprağındadır, Karanlık dünyaya ışığın saçar, Ali’nin kokusu yaprağındadır. Hasan ile otururlar dizinde, ;Aydınlıktır peygamberin..

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 30 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın