TÜBİTAK 4006 başvuru sonuçları açıklandı

yorumsuz
1.723
TÜBİTAK 4006 başvuru sonuçları açıklandı

TÜBİTAK 4006 başvuru sonuçları açıklandı
TÜBİTAK 4006 başvuru sonuçları, kurumun resmi internet sitesinde yer alan tarihin gelmesiyle birlikte araştırılmaya başlandı. Okullarda bilimin gelişmesi ve öğrencilerin ufkunun ilerlemesi amacıyla büyük öneme sahip olan TÜBİTAK 4006 programı, sonuçları ile merakla beklenen sonuçları açıklandı.

“Bilim Fuarları” TÜBİTAK’ın tabiriyle; öğrenmeye istekli, merak eden, araştırmacı ve bilinçli bireylerin yetişmesine katkı sağlayan bir eğitim ve öğrenme metodu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilim fuarları, çevrenize bilimsel bir gözle bakmanızı sağlar, kendi yaratıcılığınızın farkına varmanıza, yeni beceriler geliştirmenize ve merak ettiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olmanıza katkıda bulunur.

Sözleşmede belirtilen proje bitiş tarihinden sonra, TÜBİTAK’ın belirlediği süre içerisinde proje yürütücüsünün, http://bilimiz.tubitak.gov.tr adresindeki “Başvuru’’ bölümünden giriş yaparak, “4006 Bilim Fuarı Proje ve Sonuç Bilgileri Aşaması Başvuru Adımları” nı takip edip, fuar sonuç raporu ve mali rapor bölümünü eksiksiz, düzgün ve doğru olarak doldurması gerekmektedir.

Sonuç raporu ile harcamalara ilişkin fatura bilgilerinin yürütücü tarafından sisteme yüklenmesi ve Bilim Fuarını değerlendiren izleyici raporunun olumlu olması halinde proje sonuçlanmış sayılır.

İzleme raporu bulunmayan fuarların sonuçlandırılması, sonuç raporu ile harcamalara ilişkin fatura bilgilerinin yürütücü tarafından sisteme yüklenmesi ilgili müdürlük tarafından gerçekleştirilir.


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın